De Flying Blue Promo Rewards voor september 2026 zijn bekend, en deze maand is Business Class eindelijk weer serieus interessant. Je kunt onder andere voor 45.000 miles enkele reis naar Mexico-Stad of Minneapolis. Verder staan er meerdere Business Class-bestemmingen in Azië en Zuid-Amerika op de lijst voor 63.750 miles.

Ook in Economy en Premium Economy is er genoeg keuze. Singapore en Osaka zijn beschikbaar vanaf 22.500 miles in Economy, terwijl je vanaf 30.000 miles Premium Economy naar onder andere New York, Boston, San Francisco en Vancouver kunt boeken.

  • Boekingsperiode: tot en met 30 september 2026
  • Reisperiode: tot en met 28 februari 2027
  • Korting: 25% op het gebruikelijke aantal miles
  • Tarieven: vanafprijzen voor een enkele reis, exclusief belastingen en toeslagen
  • Uitvoering: vluchten van Air France en KLM

Bekijk de beschikbaarheid en actuele voorwaarden altijd op de officiële Promo Rewards-pagina van Flying Blue.

Kom je miles tekort? Via de Flying Blue American Express-kaarten kun je direct miles sparen. Met de reguliere American Express-kaarten spaar je flexibele Membership Rewards punten die je naar Flying Blue kunt overboeken.


Beste deals van september

De uitschieters zijn deze maand duidelijk:

  • Mexico-Stad en Minneapolis in Business Class vanaf 45.000 miles
  • Hanoi, Ho Chi Minhstad en Peking in Business Class vanaf 63.750 miles
  • Singapore en Osaka in Economy vanaf 22.500 miles
  • New York, Boston, San Francisco en Vancouver in Premium Economy vanaf 30.000 miles

Mexico-Stad en Minneapolis zijn wat mij betreft de sterkste deals. Een Business Class-ticket voor 45.000 miles is scherp, al blijven de belastingen en toeslagen bij Flying Blue een belangrijk onderdeel van de totaalprijs.


Shorthaul en middellange afstand

Binnen Europa zijn er deze maand zowel Economy- als Business Class-aanbiedingen. De routes vanuit Amsterdam zijn voor Nederlandse reizigers het handigst. Berlijn, Londen en Praag beginnen bij 7.500 miles in Economy. Istanbul kost 18.750 miles in Business Class.

Route Cabine Miles vanaf
Parijs - BilbaoEconomy7.500
Parijs - StockholmEconomy7.500
Amsterdam - BerlijnEconomy7.500
Amsterdam - LondenEconomy7.500
Amsterdam - PraagEconomy7.500
Parijs - BarcelonaBusiness Class18.750
Parijs - MilaanBusiness Class18.750
Amsterdam - IstanbulBusiness Class18.750

Voor korte Europese vluchten moet je altijd even vergelijken met een gewoon ticket. Belastingen en toeslagen kunnen ervoor zorgen dat 7.500 miles minder voordelig is dan het op het eerste gezicht lijkt.


Longhaul Business Class

Business Class is deze maand de interessantste categorie. Mexico-Stad en Minneapolis beginnen al bij 45.000 miles. Voor 63.750 miles kun je naar verschillende bestemmingen in Azië en Zuid-Amerika.

Bestemming Miles vanaf
Mexico-Stad45.000
Minneapolis45.000
Peking63.750
Santiago de Chile63.750
Hanoi63.750
Ho Chi Minhstad63.750
Panama-Stad63.750

Vooral de twee tarieven van 45.000 miles zijn sterk. Zie je passende data, dan zou ik niet te lang wachten: Promo Reward-beschikbaarheid is beperkt en kan gedurende de maand verdwijnen.


Premium Economy

Premium Economy biedt deze maand vooral veel keuze richting Noord-Amerika. San Diego is een opvallende uitzondering: die route staat voor 30.000 miles als Economy vermeld, terwijl meerdere Premium Economy-bestemmingen hetzelfde aantal miles kosten.

Bestemming Miles vanaf
New York30.000
Boston30.000
San Francisco30.000
Vancouver30.000
Shanghai37.500

Longhaul Economy

In Economy is de lijst breed. Noord-Amerika begint bij 18.750 miles, terwijl bestemmingen in Azië, Afrika, Zuid-Amerika en het Caribisch gebied vanaf 22.500 miles beschikbaar zijn.

Bestemming Miles vanaf
Washington18.750
Chicago18.750
New York18.750
Detroit18.750
Los Angeles18.750
Montreal18.750
San Diego30.000
Cayenne22.500
Fort-de-France22.500
Abidjan22.500
Singapore22.500
Osaka22.500

San Diego is met 30.000 miles in Economy geen logische keuze zolang je voor hetzelfde aantal miles Premium Economy naar andere Amerikaanse bestemmingen kunt vinden. Singapore en Osaka voor 22.500 miles kunnen wél interessant zijn, zeker op data waarop gewone tickets duur zijn.


Flying Blue Extra Exclusive

Een deel van het aanbod is alleen zichtbaar voor abonnees van Flying Blue Extra. Daar zitten aantrekkelijke Business Class-routes tussen, maar een abonnement afsluiten voor één Promo Rewards-ronde blijft lastig te rechtvaardigen.

Extra Exclusive longhaul

Bestemming Cabine Miles vanaf
MiamiEconomy18.750
KaapstadEconomy22.500
TorontoPremium Economy30.000
San JoséPremium Economy37.500
São PauloBusiness Class63.750
Buenos AiresBusiness Class63.750
HyderabadBusiness Class63.750
BangkokBusiness Class63.750
PapeeteBusiness Class90.000

Extra Exclusive binnen Europa

Route Cabine Miles vanaf
Parijs - WenenEconomy7.500
Parijs - BoekarestEconomy7.500
Amsterdam - WarschauEconomy7.500
Amsterdam - OsloEconomy7.500
Amsterdam - MadridBusiness Class18.750

Let op: Light, Standard en Flex vanaf 8 september

Vanaf 8 september 2026 introduceert Flying Blue drie typen rewardtickets: Light, Standard en Flex. Vooral de goedkoopste Light-optie vraagt aandacht:

  • In Economy en Premium Economy bevat Light geen ruimbagage.
  • Light-tickets kunnen niet worden gewijzigd of terugbetaald.
  • Bij Standard kosten wijzigingen en restituties € 70.
  • Flex bevat wijzigingen en restituties zonder extra kosten.

Kijk dus niet alleen naar het aantal miles. Vergelijk ook de bagage, flexibiliteit en totale toeslagen voordat je boekt.


Conclusie

September 2026 is een sterke Promo Rewards-maand, vooral dankzij de Business Class-deals. Mexico-Stad en Minneapolis voor 45.000 miles zijn de duidelijke winnaars. Ook de Aziatische opties voor 63.750 miles en Singapore of Osaka in Economy voor 22.500 miles zijn het bekijken waard.

Boek uiterlijk 30 september 2026 en reis uiterlijk 28 februari 2027. Beschikbaarheid verschilt per datum, dus flexibel zoeken blijft de sleutel. Controleer bovendien vanaf 8 september goed welk type rewardticket je selecteert: de laagste prijs in miles bevat niet automatisch bagage of flexibiliteit.

Previous Post Next Post